Publications Office of the EU
UK-Southend-on-Sea: Opravy a údržba ústredného kúrenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

UK-Southend-on-Sea: Opravy a údržba ústredného kúrenia

  • Uverejnené
    06/07/2011
  • Lehota
    19/07/2011
  • Udelenie zákazky
    12/12/2011
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: United Kingdom
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,750,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

The contract is for 5 years (with employer's option to extend year by year for up to a further 5 years, subject to annual performance reviews) to undertake annual servicing, certification, responsive call-outs to breakdowns (including out of hours) and provision/installation of replacement components for gas fired boilers and heating installations to social housing individual dwellings and schemes, owned or managed by the authority.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,750,000.00 GBP
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Axis Europe plc
Poštová adresa: 145 - 149 Vauxhall Street
Mesto: London
PSČ: SE11 5RH
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.