Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia

  • Uverejnené
    26/07/2018
  • Lehota
    07/09/2018
  • Otváranie ponúk
    07/09/2018
  • Udelenie zákazky
    12/09/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Miesto plnenia
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,508,395.55 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,536,652.38 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZP/SR/6/18
Opis

Przedmiotem zamówienia objętym postępowaniem jest kompleksowa dostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie, będącej w trwałym zarządzie Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/09/2018 10:15
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,508,395.55 PLN
Konečná hodnota zákazky
1,536,652.38 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Veolia Energia Warszawa S.A.
Poštová adresa: Puławska 2
Mesto: Warszawa
PSČ: 02-566
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.