Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Služby na čistenie a vyprázdňovanie vpustov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Služby na čistenie a vyprázdňovanie vpustov

  • Uverejnené
    15/10/2013
  • Lehota
    26/11/2013
  • Otváranie ponúk
    26/11/2013
  • Udelenie zákazky
    20/12/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90640000 Služby na čistenie a vyprázdňovanie vpustov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,828,268.60 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,122,564.30 PLN
Referenčné číslo ponuky
DZP/68/PN/52/13
Opis

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Zarząd Dróg Miejskich
Poštová adresa: ul. Chmielna 120
Mesto: Warszawa
PSČ: 00-801
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Kancelaria
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/11/2013 11:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,828,268.60 PLN
Konečná hodnota zákazky
1,122,564.30 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SPECTARE s.c.
Poštová adresa: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Mesto: Warszawa
PSČ: 01-494
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.