Publications Office of the EU
Nemecko-Ergolding: Elektroinštalačné práce v neobytných budovách - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Ergolding: Elektroinštalačné práce v neobytných budovách

  • Oznámenie výsledkov
    22/12/2016
  • Odhad zverejnenia
    31/01/2017
  • Uverejnené
    01/02/2017
  • Lehota
    01/03/2017
  • Otváranie ponúk
    01/03/2017
  • Udelenie zákazky
    07/04/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Markt Ergolding
Miesto plnenia
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45311200 Elektroinštalačné práce v neobytných budovách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
380,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
427,798.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Elektroinstallation und Beleuchtung für einen Neubau.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Markt Ergolding
Poštová adresa: Lindenstr. 25
Mesto: Ergolding
Kód NUTS: DE227
PSČ: 84030
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.ergolding.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/03/2017 15:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
380,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
427,798.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Freise Elektrotechnik
Poštová adresa: Industriestraße 16
Mesto: Deggendorf
PSČ: 94469
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.