Publications Office of the EU
Francúzsko-Mont-de-Marsan: Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Mont-de-Marsan: Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely

  • Uverejnené
    26/05/2021
  • Lehota
    23/06/2021
  • Otváranie ponúk
    24/06/2021
  • Udelenie zákazky
    16/08/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
mont-De-Marsan Agglomération
Miesto plnenia
NUTS code: FR France
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR France
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
360,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
499,431.09 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

transports de personnes pour sorties scolaires- périscolaires et extrascolaires

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://marchespublics.landespublic.org
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/06/2021 09:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.