Publications Office of the EU
Poistenie zodpovednosti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Poistenie zodpovednosti

  • Uverejnené
    04/10/2024
  • Lehota
    15/11/2024
  • Otváranie ponúk
    15/11/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Gemeente Rotterdam
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66516000 Poistenie zodpovednosti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
1-D-23222-24
Opis

Uzavretie poistenia zodpovednosti za škodu. Týka sa to poistenia zodpovednosti mesta Rotterdam a pridružených spoločností (vrátane prístavného orgánu a RET).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/112551
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://s2c.mercell.com/today/112551
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/11/2024 10:05
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Laagste jaarpremie
Typ: price
Opis: Laagste jaarpremie
Váha (percentá, presne): 1
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: XL Catlin Services SE, Netherlands Branch
Poštová adresa:
Mesto: Amsterdam
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.