Publications Office of the EU
Španielsko-Barcelona: Námorná výstavba - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Barcelona: Námorná výstavba

  • Udelenie zákazky
    27/02/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (Port de Barcelona)
Miesto plnenia
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45244000 Námorná výstavba
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
7,556,010.58
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,133,542.79 EUR
Referenčné číslo ponuky
2017-00053
Opis

Aumento de calado del Muelle Álvarez de la Campa (Iberpotash — Tramer); clave de expediente: OB-GP-P-0752/2014; RSC: 2017-00053.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,556,010.58
Konečná hodnota zákazky
5,133,542.79 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Comsa, S. A. U.
Poštová adresa: Avenida Roma, 25-27
Mesto: Barcelona
PSČ: 08029
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.