Publications Office of the EU
„Dodávka zdravotníckeho vybavenia v rámci troch častí pre potreby spoločnosti Kotz-Shumen EOOD“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

„Dodávka zdravotníckeho vybavenia v rámci troch častí pre potreby spoločnosti Kotz-Shumen EOOD“

  • Uverejnené
    12/09/2025
  • Lehota
    10/10/2025
  • Otváranie ponúk
    13/10/2025
  • Udelenie zákazky
    04/12/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG333 Шумен
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33100000 Zdravotnícke vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
40,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
522563
Opis

Postup verejného obstarávania zahŕňa dodávku, uvedenie do prevádzky, školenie zamestnancov pre prácu a záručný servis zdravotníckeho vybavenia pre diagnostické a liečebné činnosti spoločnosti Kotz-Shumen EOOD. Zákazka bola rozdelená na 3 (tri) časti takto: Časť 1: „Dodanie moderného systému gama sondy pre rádionavigovanú chirurgiu“; Časť 2: "Dodanie videolaringoskopu pre ťažkú intubáciu"; Časť 3: „Dodanie elektrokardiografického prístroja, 12-kanálového, automatického, spolu s vozíkom na prístroj“. Uchádzači sú oprávnení predložiť ponuky len pre časť 1. Časti č. 2 a 3 sa na základe článku 21 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní zadávajú v súlade s ich individuálnou hodnotou. Postup zadávania individuálnej hodnoty častí 2 a 3 je v súlade s článkom 20 ods. 4 bodom 3 zákona o verejnom obstarávaní – priamym zadaním. V čase uverejnenia zákazky boli zadané časti 2 a 3. V takýchto prípadoch, bez ohľadu na zostatkovú hodnotu zákazky, sa zákazka zadá v poradí platnom pre celkovú hodnotu celej zákazky bez DPH. Celková odhadovaná hodnota celého verejného obstarávania bez DPH je 49 602,50 BGN (štyridsaťdeväťtisíc šesťstodva leva a päťdesiat stotinki) / 25 361,36 EUR (dvadsaťpäťtisíc tristošesťdesiatšesť centov a jedno euro a tridsaťšesť centov)/. Maximálna predpokladaná hodnota tejto verejnej zákazky je 40 000,00 BGN (štyridsaťtisíc)/20 451,68 (dvadsaťtisíc štyristopäťdesiatjeden eur a šesťdesiatosem eurocentov)/bez DPH. Predstavuje zostatkovú hodnotu zákazky vrátane len hodnoty prístroja v rámci časti 1. Technické parametre, charakteristiky a vybavenie zdravotníckych pomôcok v časti 1 sú podrobne opísané v technickej špecifikácii – prílohe 1, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou dokumentácie k tomuto postupu verejného obstarávania.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/522563
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://app.eop.bg/today/522563
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/10/2025 12:30
Metóda zadávania zákazky
„НАЙ-НИСКА ЦЕНА“
Odhadovaná hodnota
40,000.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Медикал ЕООД
Poštová adresa:
Mesto: гр. София
PSČ: 1799
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.