Publications Office of the EU
E-Toledo: Stavebné práce na čističkách odpadových vôd - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Toledo: Stavebné práce na čističkách odpadových vôd

  • Udelenie zákazky
    11/05/2011
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: ES425 Toledo
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45252127 Stavebné práce na čističkách odpadových vôd
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
23,450,543.89
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
16,342,684.03 EUR
Referenčné číslo ponuky
AT/20/2010
Opis

"Redacción del proyecto de construcción, ejecución de las obras, puesta a punto y pruebas de funcionamiento durante seis (6) meses de la Estación Depuradora de Aguas Residuales de la ciudad de Toledo (E.D.A.R. de Estiviel)".

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
23,450,543.89
Konečná hodnota zákazky
16,342,684.03 EUR
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.