Publications Office of the EU
Nemecko-Drážďany: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Drážďany: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    28/07/2021
  • Lehota
    23/08/2021
  • Otváranie ponúk
    23/08/2021
  • Udelenie zákazky
    24/11/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landeshauptstadt Dresden, GB Umwelt und Kommunalwirtschaft, Amt f. Stadtgrün u. Abfallwirtschaft
Miesto plnenia
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.08 EUR
Referenčné číslo ponuky
2021-674-00001
Opis

Baumpflege an Bäumen in öffentlichen Grünanlagen, Schulen, Sportstätten und sonstigen kommunalen Liegenschaften; Straßenbäume; Bäume im städtischen Forst und an Gewässern 2. Ordnung

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.evergabe.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/08/2021 15:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
0.08 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Dipl. Ing. Dieter Rotzsch, Fugensanierung und Baumdienst GmbH
Poštová adresa: Zeiss-Abbe-Str 6
Mesto: Dresden
PSČ: 01108
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.