Publications Office of the EU
Francúzsko-Brest: Služby na údržbu a opravu softvéru - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Brest: Služby na údržbu a opravu softvéru

  • Uverejnené
    20/02/2019
  • Lehota
    25/03/2019
  • Udelenie zákazky
    17/05/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirisi
Miesto plnenia
NUTS code: FRH02 Finistère
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRH02 Finistère
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
750,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
403,900.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
DAF_2019_000346
Opis

Tierce maintenance du système d'information du fonds documentaire didactique.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=415085&orgAcronyme=g7h
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
750,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
403,900.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sword SA
Poštová adresa: 9 avenue Charles de Gaulle
Mesto: Saint-Didier-au-Mont-d'Or
PSČ: 69771
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.