Publications Office of the EU
Dodávka, dodávka a validácia terahertzového spektrometra pre Tyndallov národný inštitút, University College Cork (UCC). - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka, dodávka a validácia terahertzového spektrometra pre Tyndallov národný inštitút, University College Cork (UCC).

  • Uverejnené
    20/08/2025
  • Lehota
    10/09/2025
  • Otváranie ponúk
    10/09/2025
  • Udelenie zákazky
    18/11/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
University College Cork
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: IE053 South-West
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
66,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Microelectronics Circuits Centre Ireland (MCCI) je výskumné centrum v rámci Tyndall National Institute, UCC a snaží sa kúpiť Terahertz Spectrometer, ktorý sa bude používať pri zriaďovaní laboratória Terahertz v MCCI. Zariadenie sa bude používať na testovanie zariadení, komponentov a systémov submmWave - THz vo voľnom priestore.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/09/2025 15:30
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Technical Merit
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Quality and Health & Safety
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Warranty Spare Parts, After-Sales and Training Support
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Delivery Plan
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Energy and Environmental
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Ultimate Cost
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
66,500.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: TOPTICA Photonics SE
Poštová adresa:
Mesto: Munich
PSČ: 82166
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.