Publications Office of the EU
Litva-Kaunas: Výpusty, kohúty, ventily a podobné príslušenstvo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Litva-Kaunas: Výpusty, kohúty, ventily a podobné príslušenstvo

  • Uverejnené
    14/11/2019
  • Lehota
    16/12/2019
  • Otváranie ponúk
    16/12/2019
  • Udelenie zákazky
    20/02/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Akcinė bendrovė „Kauno energija“
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42130000 Výpusty, kohúty, ventily a podobné príslušenstvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
24,908.89 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Perkantysis subjektas numato įsigyti ventilių, atbulinių vožtuvų, sklendžių (bronzinių / žalvarinių, rutulinių, srieginių), užsklandų, filtrų (plieninių, tarpflanšinių) ir panašių įtaisų (toliau – prekės).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Akcinė bendrovė „Kauno energija“
Vnútroštátne registračné číslo: 235014830
Poštová adresa: Raudondvario pl. 84
Mesto: Kaunas
Kód NUTS: LT
PSČ: LT-47179
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Dovilė Klišauskienė
Hlavná adresa: http://www.kaunoenergija.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=485512&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/12/2019 09:45
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
24,908.89 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: „Santera“, S. Videikos įmonė
Poštová adresa: Raudondvario pl. 96
Mesto: Kaunas
PSČ: LT-47178
Krajina: LTU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.