Publications Office of the EU
Taliansko-Rím: Poradenské služby v oblasti všeobecného podnikania a riadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Taliansko-Rím: Poradenské služby v oblasti všeobecného podnikania a riadenia

  • Uverejnené
    25/08/2018
  • Lehota
    29/10/2018
  • Udelenie zákazky
    07/10/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Miesto plnenia
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79411000 Poradenské služby v oblasti všeobecného podnikania a riadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,046,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,563,200.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Poštová adresa: Via Palestro 81
Mesto: Roma
Kód NUTS: ITI43
PSČ: 00185
Krajina: ITA
Kontaktná osoba: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Hlavná adresa: http://www.agea.gov.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,046,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
2,563,200.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Poštová adresa: Via Monte Rosa 91
Mesto: Milano
PSČ: 20149
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.