Publications Office of the EU
Nórsko-Oslo: Softvérový balík pre internet a intranet - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Oslo: Softvérový balík pre internet a intranet

  • Uverejnené
    22/04/2016
  • Lehota
    30/05/2016
  • Otváranie ponúk
    30/05/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
The LOS-programme (The Management, Organisation and Control programme) in the Norwegian Armed Forces (Forsvaret)
Miesto plnenia
NUTS code: NO Norge
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48220000 Softvérový balík pre internet a intranet
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2016008117
Opis

The Norwegian Armed Forces needs an internet based solution for recruiting to civil positions to ensure effective and secure management. There are strict requirements for security, performance and user friendliness for the solution that shall be procured. Currently there are more than 4 600 civil positions in the Norwegian Armed Forces. The Contracting Authority requests an option for expansion of use in the Norwegian Defence Materiel Agency which has more than 800 civil positions. Between 400 and 600 civil positions are announced annually. Tenders in connection with the current procurement must have a price mechanism that takes into account an increase or reduction in this volume, including that the Solution must be usable in further sections of the defence sector in Norway as needed.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
30/05/2016 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.