Publications Office of the EU
Francúzsko-Paríž: Opravy a údržba ústredného kúrenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Paríž: Opravy a údržba ústredného kúrenia

  • Uverejnené
    28/04/2018
  • Lehota
    30/05/2018
  • Otváranie ponúk
    31/05/2018
  • Udelenie zákazky
    13/07/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Domaxis
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,970,503.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
7
Referenčné číslo ponuky
CHBA - EA18 - A01- A02-A03-A04-A05-A06-A
Opis

Entretien des installations individuelles de chauffage fonctionnant au gaz, eau chaude sanitaire et ventilation — 7 lots géographiques.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_qY2HyUIe0I
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/05/2018 09:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.