Publications Office of the EU
Nemecko-Eschborn: Služby súvisiace so zahraničnou hospodárskou pomocou - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Eschborn: Služby súvisiace so zahraničnou hospodárskou pomocou

  • Uverejnené
    23/11/2020
  • Lehota
    21/12/2020
  • Udelenie zákazky
    21/04/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
75211200 Služby súvisiace so zahraničnou hospodárskou pomocou
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
998,235.99 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
930,970.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
81263684
Opis

GIZ is currently implementing the EUR 9 000 000 technical cooperation project ‘Support to Local Governance Programme’ (LoGo II) in Pakistan (January 2020-December 2022). The module objective is that the local governments in Khyber Pakhtunkhwa and Punjab have the regulatory, personnel and financial prerequisites for the effective delivery of public services. LoGo II is part of a wider programme that focuses on improving public service delivery of in its decentralised structures and to increase political participation of its citizens.
Given the context of ongoing reforms, and its political sensitivities, government partners continue to rely on LoGo II to provide them high quality, impartial technical advisory support based on international best practices. This has assumed a new importance in the context of the Covid-19 outbreak and its related impacts on overall governance and the socioeconomic impacts on the citizens.
In order to cater to the requirements of the partners, LoGo II intends to hire the services of a contractor to provide technical experts.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYY6YERF
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
998,235.99 EUR
Konečná hodnota zákazky
930,970.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GOPA Worldwide Consultants GmbH
Poštová adresa: Hindenburgring 18
Mesto: Bad Homburg
PSČ: 61348
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.