Publications Office of the EU
Španielsko-Vitoria-Gasteiz: Plynové oleje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Vitoria-Gasteiz: Plynové oleje

  • Uverejnené
    02/10/2019
  • Lehota
    07/11/2019
  • Udelenie zákazky
    28/11/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Miesto plnenia
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09134000 Plynové oleje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,109,240.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.87 EUR
Referenčné číslo ponuky
2019-05LT
Opis

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Vnútroštátne registračné číslo: A01005230
Poštová adresa: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Mesto: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Kód NUTS: ES211
PSČ: 01013
Krajina: ESP
Hlavná adresa: http://www.vitoria-gasteiz.org
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,109,240.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
0.87 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Poštová adresa:
Mesto: Madrid
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.