Publications Office of the EU
Francúzsko-Paris La Défense: Umelecké služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Paris La Défense: Umelecké služby

  • Uverejnené
    24/11/2017
  • Lehota
    08/01/2018
  • Otváranie ponúk
    08/01/2018
  • Udelenie zákazky
    20/02/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
e.p.g.d
Miesto plnenia
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
92312000 Umelecké služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
55,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2017-53
Opis

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: EPGD
Poštová adresa: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Mesto: La Défense Cedex
Kód NUTS: FR105
PSČ: 92095
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.ladefense.fr/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/01/2018 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
55,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Société Molle
Poštová adresa: 33 rue de Crussol
Mesto: Paris
PSČ: 75011
Krajina: FRA

Oficiálny názov: Supporter l'Art
Poštová adresa: 107 avenue Simon Bolivar
Mesto: Paris
PSČ: 75019
Krajina: FRA

Oficiálny názov: Jigsaw
Poštová adresa: 41 bis boulevard Voltaire
Mesto: Paris
PSČ: 75011
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.