Publications Office of the EU
Čistenie budov na vlastnostiach BSR - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Čistenie budov na vlastnostiach BSR

  • Uverejnené
    07/05/2024
  • Lehota
    13/06/2024
  • Otváranie ponúk
    13/06/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE300 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90911200 Čistenie (upratovanie) budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
1000003351
Opis

Predmetom služby, ktorú inzeruje Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR), je upratovanie budovy na 2 parcelách s rozlohou približne 23 500 m2. Údržbové čistenie zahŕňa odstránenie rôznych nečistôt na rôznych podlahových a stenových povrchoch, nábytku a zariadení, ako aj zasklenia všetkých druhov na samotných nehnuteľnostiach. Okrem toho sa doplnkové služby zadávajú vo forme rámcovej zmluvy, ktorá sa musí poskytnúť v rámci príslušnej časti zákazky. Špecifické uvedenie doplnkových služieb do prevádzky vo forme napr. základného upratovania a voliteľných dočasných doplnkových služieb vykonáva príslušná písomná alebo textová žiadosť poradnej skupiny. Podrobnosti o poskytovaní služieb sú uvedené v časti C špecifikácie ponuky – špecifikácie ponuky vrátane príloh.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/06/2024 10:05
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.