Publications Office of the EU
Španielsko-Bilbao: Integrované telekomunikačné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Bilbao: Integrované telekomunikačné služby

  • Uverejnené
    22/12/2020
  • Lehota
    15/01/2021
  • Otváranie ponúk
    12/02/2021
  • Udelenie zákazky
    29/03/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirección Gerencia de Mutualia, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 02
Miesto plnenia
NUTS code: ES21 País Vasco
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES213 Bizkaia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64227000 Integrované telekomunikačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2020/023/01
Opis

Contratación de los servicios de telecomunicaciones integradas con destino al personal y centros de Mutualia, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 2.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Dirección-Gerencia de Mutualia, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 02
Vnútroštátne registračné číslo: G95471165
Poštová adresa: C/ Henao, 26
Mesto: Bilbao
Kód NUTS: ES213
PSČ: 48009
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Dirección-Gerencia de Mutualia, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 02
Hlavná adresa: http://www.mutualia.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/02/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Euskaltel, S. A.
Poštová adresa: Parque Tecnológico, edificio 809
Mesto: Derio
PSČ: 48160
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.