Publications Office of the EU
Technické naloženie podvozku, karosérie a hasičského zboru na obstaranie vozidla hasičskej skupiny HLF 20 podľa DIN 14530-27 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Technické naloženie podvozku, karosérie a hasičského zboru na obstaranie vozidla hasičskej skupiny HLF 20 podľa DIN 14530-27

  • Lehota
    07/04/2026
  • Otváranie ponúk
    07/04/2026
  • Uverejnené
    24/04/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE148 Ravensburg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144210 Požiarnické vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
AV273767-EU
Opis

Dodávka podvozku, karosérie a nákladu

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/04/2026 10:30
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.