Publications Office of the EU
GSK Neubau Dienst- und Lehrsaalgebäude 36 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

GSK Neubau Dienst- und Lehrsaalgebäude 36

  • Uverejnené
    09/10/2024
  • Lehota
    12/11/2024
  • Otváranie ponúk
    12/11/2024
  • Udelenie zákazky
    30/01/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45262410 Montáž oceľových konštrukcií budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
138,745.45 EUR
Referenčné číslo ponuky
24O50242
Opis

Schlosserarbeiten

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.sachsen-vergabe.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://www.sachsen-vergabe.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/11/2024 09:00
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
138,745.45 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Stahl- und Metallbau Claudia Künzel
Poštová adresa:
Mesto: Marienberg
PSČ: 09496
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.