Publications Office of the EU
Start me up – Your next step towards your desired profession (Spustite ma – Váš ďalší krok k požadovanému povolaniu) v Klagenfurte - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Start me up – Your next step towards your desired profession (Spustite ma – Váš ďalší krok k požadovanému povolaniu) v Klagenfurte

  • Uverejnené
    02/10/2025
  • Lehota
    03/11/2025
  • Otváranie ponúk
    03/11/2025
  • Udelenie zákazky
    24/02/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Arbeitsmarktservice Kärnten
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: AT211 Klagenfurt-Villach
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80400000 Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
161,353.60 EUR
Referenčné číslo ponuky
784987
Opis

Začni odo mňa – Tvoj ďalší krok k želanému povolaniu: Aktivácia, profesijná orientácia, aplikačná odborná príprava a rozvoj osobnosti pre mladých ľudí so stážami

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/225983
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ams.vergabeportal.at/Detail/225983
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/11/2025 10:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Personal
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Konzept
Váha (percentá, presne): 15
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Gleichstellungsorientierung
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Ausstattung
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Kosten
Váha (percentá, presne): 30
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
161,353.60 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Kärntner Berufsförderungsinstitut GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Klagenfurt
PSČ: 9020
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.