Publications Office of the EU
Chorvátsko-Záhreb: Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvátsko-Záhreb: Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií

  • Uverejnené
    26/04/2021
  • Lehota
    24/05/2021
  • Otváranie ponúk
    24/05/2021
  • Udelenie zákazky
    25/06/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ministarstvo poljoprivrede
Miesto plnenia
NUTS code: HR Hrvatska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HR Hrvatska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72267100 Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,200,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,192,000.00 HRK
Referenčné číslo ponuky
7/2021/VV
Opis

Održavanje sustava za uredsko poslovanje.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/05/2021 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,200,000.00 HRK
Konečná hodnota zákazky
1,192,000.00 HRK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: InfoDom d.o.o.
Poštová adresa: Andrije Žaje 61
Mesto: Zagreb
PSČ: 10000
Krajina: HRV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.