Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Uverejnené
    28/03/2025
  • Lehota
    28/04/2025
  • Udelenie zákazky
    28/05/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Miesto plnenia
NUTS code: anyw
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79956000 Služby na organizovanie veľtrhov a výstav
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
8,250,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
8,250,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Odhadovaná hodnota
8,250,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
8,250,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Ledenice
PSČ: 37311
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.