Publications Office of the EU
Monitorovanie životného prostredia TENBS 2027/2029 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Monitorovanie životného prostredia TENBS 2027/2029

  • Uverejnené
    29/06/2026
  • Dnes
    31/08/2026
  • Lehota
    15/09/2026
Stav
Uverejnené
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
RTE
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
688,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
CG_AOF_000021
Opis

TENBS Ekologické monitorovanie (2027/2029)

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://fournisseurs.buyrte.cloud-rte-france.com/portal
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
http://fournisseurs.buyrte.cloud-rte-france.com/portal
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
688,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.