Publications Office of the EU
Rumunsko-Bucuresti: Údržba telekomunikačných zariadení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bucuresti: Údržba telekomunikačných zariadení

  • Oznámenie výsledkov
    01/09/2016
  • Uverejnené
    04/10/2016
  • Lehota
    28/11/2016
  • Udelenie zákazky
    24/04/2017
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Miesto plnenia
NUTS code: RO România
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50330000 Údržba telekomunikačných zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
20,042,760.13 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
6,655,000.00 RON
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
20,042,760.13 RON
Konečná hodnota zákazky
6,655,000.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Marctel-SIT SRL
Poštová adresa: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Mesto: Bucuresti
PSČ: 050535
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.