Publications Office of the EU
Bulharsko-Kardzhali: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Kardzhali: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie

  • Udelenie zákazky
    02/04/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
В и К ООД
Miesto plnenia
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
621,666.67
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
621,666.67 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
621,666.67
Konečná hodnota zákazky
621,666.67 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: „Петрол“ АД
Poštová adresa: бул. „Черни връх“ № 43
Mesto: София
PSČ: 1407
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.