Publications Office of the EU
Nemecko-Essen: Elektrotechnické inštalačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Essen: Elektrotechnické inštalačné práce

  • Uverejnené
    12/12/2022
  • Lehota
    17/01/2023
  • Otváranie ponúk
    17/01/2023
  • Udelenie zákazky
    22/03/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Essen - Immobilienwirtschaft
Miesto plnenia
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45315100 Elektrotechnické inštalačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
750,884.20 EUR
Referenčné číslo ponuky
2022-482
Opis

Lieferung und Montage der Elektroinstallation im Neu- und Bestandsgebäude

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YRVYW8BNC9H5
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/01/2023 10:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
750,884.20 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Elektro Decker GmbH
Poštová adresa: Holzstraße 7-9
Mesto: Essen
PSČ: 45141
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.