Publications Office of the EU
VYHLÁSENIE č. 69/24 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

VYHLÁSENIE č. 69/24

  • Uverejnené
    25/09/2024
  • Lehota
    28/10/2024
  • Otváranie ponúk
    01/11/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
39514100 Uteráky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,215,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Elektronická, otvorená verejná súťaž na uzavretie rámcovej dohody (F-A) na trojročné obdobie na dodávku tvárových uterákov a kúpeľov na uspokojenie potrieb ESSOS, študentov produktívnych škôl a AS-ME na roky 2025 – 2027

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
www.promitheus.gov.gr
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/11/2024 07:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.