Publications Office of the EU
Prenájom bicyklov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Prenájom bicyklov

  • Uverejnené
    02/04/2026
  • Lehota
    19/05/2026
  • Otváranie ponúk
    19/05/2026
  • Udelenie zákazky
    25/08/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
gemeente Sittard-Geleen
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34430000 Bicykle
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
870,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Z/26/831049
Opis

Verejná súťaž sa týka prenájmu bicyklov (mestské bicykle, elektrické bicykle, nákladné bicykle, športové bicykle a Speed Pedelecs) na požiadanie, ktoré sú určené pre zamestnancov obce Sittard-Geleen (na domáce a súkromné použitie). Počet zamestnancov využívajúcich prenájom bicyklov v roku 2025 bol 122. Z tohto čísla nemožno odvodiť žiadne práva.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418271
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418271
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/05/2026 10:01
Metóda zadávania zákazky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
870,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Pon's Automobielhandel BV
Poštová adresa:
Mesto: LEUSDEN
PSČ: 3833 BP
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.