Publications Office of the EU
Francúzsko-Créteil: Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Créteil: Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci

  • Uverejnené
    18/08/2020
  • Lehota
    02/10/2020
  • Otváranie ponúk
    05/10/2020
  • Udelenie zákazky
    26/02/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Département du Val de Marne
Miesto plnenia
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71317210 Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
308,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
283,680.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
DTVD-2020-03
Opis

La consultation a pour objet l'exécution d'une mission de coordination en matière de sécurité et de protection de la santé des travailleurs à réaliser dans le cadre des travaux: de rénovation, d'amélioration et de maintenance du réseau routier, d'équipements de voirie tels que l'éclairage public, la régulation du trafic, la signalisation tricolore, la signalisation horizontale et verticale, d'ouvrages d'art, de plantations d'alignement ou d'espaces verts, de déviations, de créations de voirie nouvelle ou d'infrastructure de transport.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=368000&orgAcronyme=a8z
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/10/2020 00:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
308,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
283,680.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Degouy Coordination SPS — SARL Cossec
Poštová adresa: 16 rue de Maison rouge
Mesto: Lognes
PSČ: 77185
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.