Publications Office of the EU
Delegovanie riadenia triediacej činnosti odpadov z papiera, kartónu, kovu, plastu a kremeňa zbieraných oddelene podľa oddielu 4 Bukurešti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Delegovanie riadenia triediacej činnosti odpadov z papiera, kartónu, kovu, plastu a kremeňa zbieraných oddelene podľa oddielu 4 Bukurešti

  • Uverejnené
    09/09/2024
  • Lehota
    21/10/2024
  • Otváranie ponúk
    21/10/2024
  • Udelenie zákazky
    16/12/2025
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
20,712,120.00 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
19,044,380.00 RON
Referenčné číslo ponuky
4316422/2024/19
Opis

Odvetvie 4 Bukurešti je v zrýchlenom procese mestského, hospodárskeho a sociálneho rozvoja a populačný rast a územné obmedzenia si vyžadujú prispôsobené opatrenia na zabezpečenie verejných hygienických potrieb s cieľom zachovať normálnu životnú úroveň. Pojem „zmluva, ktorou sa deleguje riadenie služby“ v zmysle ustanovení tejto dokumentácie znamená zmluvu o službách vo verejnom záujme vymedzenú zákonom č. 98/2016. Postup zadávania zákazky je online verejná súťaž a skončí uzavretím zmluvy, ktorou sa deleguje riadenie sanitačnej služby na obdobie 5 rokov. Počet dní, do ktorých možno požiadať o objasnenie pred konečným termínom na predloženie ponúk: 18 dní. Objasnenia požadované po tejto lehote sa už nebudú zohľadňovať. Verejný obstarávateľ odpovie jasne a úplne na všetky žiadosti o objasnenie/doplňujúce informácie 11. deň pred uplynutím lehoty stanovenej na predkladanie ponúk.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.e-licitatie.ro
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/10/2024 14:00
Metóda zadávania zákazky
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Odhadovaná hodnota
20,712,120.00 RON
Konečná hodnota zákazky
19,044,380.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SOLID WASTE OPERATION
Poštová adresa:
Mesto: Popesti-Leordeni
PSČ: 077160
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.