Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Evakuačné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Česká republika-Praha: Evakuačné služby

  • Oznámenie výsledkov
    10/10/2013
  • Uverejnené
    01/08/2014
  • Lehota
    22/09/2014
  • Otváranie ponúk
    22/09/2014
  • Udelenie zákazky
    03/11/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
98392000 Evakuačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
80,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
75,108,400.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
1A1053
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Veřejné zakázky s.r.o.
Vnútroštátne registračné číslo: 26726050
Poštová adresa: Na Hutích 661/9
Mesto: Praha 6
PSČ: 160 00
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: Veřejné zakázky s.r.o.
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/09/2014 10:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
80,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
75,108,400.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: HrubyMOVING s.r.o.
Poštová adresa: Kostelecká 879
Mesto: Praha 9-Čakovice
PSČ: 196 00
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.