Publications Office of the EU
Nemecko-Paderborn: Zariadenia na fotokopírovanie a ofsetovú tlač - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Paderborn: Zariadenia na fotokopírovanie a ofsetovú tlač

  • Oznámenie výsledkov
    21/02/2020
  • Odhad zverejnenia
    01/12/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Kreis Paderborn
Miesto plnenia
NUTS code: DEA47 Paderborn
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA47 Paderborn
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30120000 Zariadenia na fotokopírovanie a ofsetovú tlač
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Im Rahmen der Digitalisierung beim Kreis Paderborn ist es sinnvoll und notwendig, die derzeit bestehende Drucker-Infrastruktur anzupassen und zu erweitern. Hierbei soll eine Umstellung auf die Druckertechnologie Tinte erfolgen.
Der Kreis Paderborn beabsichtigt für seine ca. 1 300 Mitarbeiter an seinen 28 Standorten Kopierer und Drucker verschiedener Leistungsstufen anzuschaffen. Aktuell sind ca. 35 Multifunktionsgeräte und ca. 350 Standardbürodrucker im Einsatz.
Der Kreis Paderborn beabsichtigt eine Marktanalyse in Vorbereitung eines förmlichen Vergabeverfahrens durchführen.
Die Marktanalyse soll bei der Bedarfs- und Wirtschaftlichkeitsermittlung, dem Preisgefüge und der vergaberechtskonformen Formulierung der Leistungsbeschreibung unterstützen.
Die zur Markterkundung avisierten Termine finden in der Kreisverwaltung Paderborn statt.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.