Publications Office of the EU
Francúzsko-La Garde: Úprava terénu na stavenisku - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-La Garde: Úprava terénu na stavenisku

  • Udelenie zákazky
    30/04/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: FRL05 Var
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45111291 Úprava terénu na stavenisku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
173,955.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Zunino2
Opis

Travaux de démolition et aménagement de surface à l'école maternelle Zunino 2.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
173,955.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Société Monti Nanni
Poštová adresa: 399 chemin de l'Estagnol
Mesto: La Crau
PSČ: 83260
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.