Publications Office of the EU
Dodávka reagencií, príslušenstiev, kontrolných materiálov pre mikrobiologické testy a analyzátorov pre MAZOWIECKI SP. z o.o. v RADOMI - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka reagencií, príslušenstiev, kontrolných materiálov pre mikrobiologické testy a analyzátorov pre MAZOWIECKI SP. z o.o. v RADOMI

  • Uverejnené
    11/08/2025
  • Lehota
    08/09/2025
  • Otváranie ponúk
    08/09/2025
  • Udelenie zákazky
    22/10/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL921 Radomski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33696500 Laboratórne činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,646.90 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
DZP.341.51.2025
Opis

Predmetom zmluvy je prenájom analyzátorov spolu s dodávkou činidiel a testov pre potreby Laboratória mikrobiológie Mazovskej špecializovanej nemocnice Sp. z o.o. v Radome. Rozsah zmluvy zahŕňa aj školenie zdravotníckeho a technického personálu Objednávateľa a záručné a servisné služby súvisiace s predmetom dodávky, uvedené v návrhu ustanovení zmluvy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/226353/notice/public/details
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/226353/notice/public/details
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/09/2025 10:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.