Publications Office of the EU
Nákup ťažkého zberného nábytku s plným vybavením pre OSP ROSE - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Nákup ťažkého zberného nábytku s plným vybavením pre OSP ROSE

  • Udelenie zákazky
    02/12/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
GMINA RÓŻAN
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL924 Ostrołęcki
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144210 Požiarnické vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,579,100.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Predmetom zmluvy je nákup ťažkého záchranného a hasičského vozidla s kompletným vybavením pre PPS Rozan v súlade s opisom a požiadavkami uvedenými v prílohe 1 k vetracej jednotke pre bytové priestory a prílohe 1 k vetracej jednotke pre bytové priestory (doplnkové vybavenie vozidla). 61004ac7-0874-4808-a3ef-c064e4b105ad

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: 60%
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: cost
Opis: 40%
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,579,100.00 PLN
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.