Publications Office of the EU
Nákup SW NINTEX - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nákup SW NINTEX

  • Uverejnené
    07/01/2025
  • Lehota
    09/01/2025
  • Udelenie zákazky
    11/03/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Vojenský technický ústav, s.p.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48100000 Softvérový balík pre konkrétne odvetvie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
18,400,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
18,382,400.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Jedná se o nákup licencí software NINTEX pro koncového uživatele AČR (konečným uživatelem nebude zadavatel), včetně instalace, souvisejících služeb a školení.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Ekonomická výhodnost.
Typ: price
Opis: Ekonomická výhodnost na základě nejnižší nabídkové ceny.
Váha (percentá, presne): 100
Odhadovaná hodnota
18,400,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
18,382,400.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: accelapps s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Smíchov, Praha 5
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.