Publications Office of the EU
Holandsko-Amersfoort: Audítorské služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Amersfoort: Audítorské služby

  • Uverejnené
    24/11/2020
  • Lehota
    25/01/2021
  • Udelenie zákazky
    03/08/2021
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Het Waterschapshuis
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79212000 Audítorské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
750,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
695,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Z1645
Opis

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Het Waterschapshuis
Vnútroštátne registračné číslo: 31682635
Poštová adresa: Stationsplein 89
Mesto: Amersfoort
Kód NUTS: NL
PSČ: 3818 LE
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Stefan de Jong
Hlavná adresa: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
750,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
695,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Poštová adresa: Baron de Coubertinlaan 1
Mesto: ZOETERMEER
PSČ: 2719EN
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.