Publications Office of the EU
Španielsko-Fuenlabrada: Opravárske a údržbárske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Fuenlabrada: Opravárske a údržbárske služby

  • Oznámenie výsledkov
    20/08/2021
  • Odhad zverejnenia
    30/09/2021
  • Uverejnené
    19/01/2022
  • Lehota
    28/01/2022
  • Otváranie ponúk
    14/02/2022
  • Udelenie zákazky
    27/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Miesto plnenia
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50000000 Opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
987,993.05 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
642,769.47 EUR
Referenčné číslo ponuky
2020/001184
Opis

Contratación conjunta del servicio de revisión de las instalaciones eléctricas de locales de pública concurrencia y en su caso reparación de deficiencias en el Ayuntamiento de Fuenlabrada y sus OO.AA, PMD Y CIFE.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Vnútroštátne registračné číslo: P2805800F
Poštová adresa: Plaza de la Constitución, 1
Mesto: Fuenlabrada
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28943
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Hlavná adresa: http://www.ayto-fuenlabrada.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/02/2022 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
987,993.05 EUR
Konečná hodnota zákazky
642,769.47 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BBR INSTALACIONES, S.L.
Poštová adresa: C/ Móstoles, 84
Mesto: Fuenlabrada
PSČ: 28942
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.