Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Ljubljana: Farmaceutické výrobky

  • Udelenie zákazky
    04/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
LL Grosist družba za prodajo farmacevtskih, medicinskih in drugih proizvodov na debelo d.o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SI Slovenija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
117,069.97
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
234,139.94 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dobava zdravil in drugega blaga za potrebe LL Grosist d.o.o., JN 23/2019.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
117,069.97
Konečná hodnota zákazky
234,139.94 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Javni zavod Lekarna Ljubljana
Poštová adresa: Komenskega ulica 11
Mesto: Ljubljana
PSČ: 1000
Krajina: SVN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.