Publications Office of the EU
Nórsko-Oslo: Služby na vývoj internetových alebo intranetových aplikácií serverov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Oslo: Služby na vývoj internetových alebo intranetových aplikácií serverov

  • Uverejnené
    19/05/2023
  • Lehota
    21/06/2023
  • Otváranie ponúk
    21/06/2023
  • Udelenie zákazky
    14/08/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Riksantikvaren
Miesto plnenia
NUTS code: NO Norge
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO Norge
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72422000 Služby na vývoj internetových alebo intranetových aplikácií serverov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,000,000.00 NOK
Referenčné číslo ponuky
23/01580
Opis

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Riksantikvaren
Vnútroštátne registračné číslo: 974 760 819
Poštová adresa: Dronningens gate 13
Mesto: OSLO
Kód NUTS: NO
PSČ: 0152
Krajina: NOR
Kontaktná osoba: Carl Anders Olsson
Hlavná adresa: www.riksantikvaren.no
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/06/2023 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
2,000,000.00 NOK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Dekode Interaktiv AS
Poštová adresa: Tollbugata 11, 2. etg
Mesto: Oslo
PSČ: 0152
Krajina: NOR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.