Publications Office of the EU
Nemecko-Erding: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Erding: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    07/04/2023
  • Lehota
    08/05/2023
  • Otváranie ponúk
    08/05/2023
  • Udelenie zákazky
    13/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landratsamt Erding
Miesto plnenia
NUTS code: DE21A Erding
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE21A Erding
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Verwertung von Bioabfall aus dem Landkreis Erding
mit folgendem Leistungsbild:
• Übernahme der organischen Abfälle aus dem Landkreis Erding an einer Übernahme- bzw. Annahmestelle (ca.12.500 Mg/a)
• ggf. Vorhalten/Betreiben einer Übernahmestelle für organische Abfälle innerhalb der Landkreisgrenzen
• ggf. Umladung und Transport der übernommenen organischen Abfälle zu einer Verwertungseinrichtung des Auftragnehmers
• Vorbereitung zur Verwertung sowie Verwertung der organischen Abfälle aus dem Landkreises Erding (ca.12.500 Mg/a)
• Entsorgung von Rest- bzw. Störstoffen
• Im Zuge der Verwertung Aussortierung von Störstoffen einschließlich einer Verwertung dieser Störstoffe und der hierfür ggf. erforderlichen Transporte
• Ggf. Vermarktung des marktgängigen Outputs (v.a. Fertigkomposte)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av1d8431-eu
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/05/2023 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Wurzer Umwelt GmbH
Poštová adresa: Am Kompostwerk 1
Mesto: Eitting
PSČ:
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.