Publications Office of the EU
Francúzsko-Toulon: Informačné systémy a servery - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Toulon: Informačné systémy a servery

  • Uverejnené
    27/02/2016
  • Lehota
    20/04/2016
  • Udelenie zákazky
    13/06/2016
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Conseil général du Var
Miesto plnenia
NUTS code: FRL05 Var
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL05 Var
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48800000 Informačné systémy a servery
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
192,228.91 EUR
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
15s0103
Opis

La présente consultation est lancée dans le cadre du projet «Var Mobile Sans Contact» proposé par le Fonds national pour la société Numérique retenu pour l'appel à projet ville numérique portant sur le développement et le déploiement de services mobiles sans contact.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.