Publications Office of the EU
Cehia-Brno: Schimbătoare de căldură, echipamente de climatizare şi refrigerare şi dispozitive de filtrare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Brno: Schimbătoare de căldură, echipamente de climatizare şi refrigerare şi dispozitive de filtrare

  • Publicată
    14/05/2021
  • Termenul-limită
    14/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    14/06/2021
  • Contract atribuit
    24/08/2021
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Locul de executare
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42510000 Schimbătoare de căldură, echipamente de climatizare şi refrigerare şi dispozitive de filtrare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,210,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,688,131.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
40/2021
Descriere

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/06/2021 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
4,210,000.00 CZK
Valoare contractată finală
3,688,131.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UCHYTIL s.r.o.
Adresa poștală: K Terminálu 7
Localitatea: Brno
Codul poștal: 61900
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.