Publications Office of the EU
Germania-Bonn: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Bonn: Electricitate

  • Publicată
    02/05/2014
  • Termenul-limită
    12/06/2014
  • Deschiderea ofertelor
    12/06/2014
  • Contract atribuit
    24/06/2014
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stiftung caesar
Locul de executare
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
774,400.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
1160/V03/2014
Descriere

Lieferung elektr. Energie (ohne Netznutzung) für die Stiftung caesar ab 1.8.2014-31.12.2017 mit der Option auf Verlängerung um 12 Monate; Lieferung an einer Abnahmestelle.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/06/2014 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
774,400.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SWM Versorgungs GmbH
Adresa poștală: Emmy-Noether-Straße 2
Localitatea: München
Codul poștal: 80992
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.