Publications Office of the EU
I-Monza: Servicii de agenţii de recuperare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Monza: Servicii de agenţii de recuperare

  • Contract atribuit
    09/05/2012
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79940000 Servicii de agenţii de recuperare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
393,600.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
263,712.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servizio di riscossione coattiva entrate tributarie comunali per un periodo di mesi 60.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
393,600.00
Valoare contractată finală
263,712.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SO.G.E.T. SpA
Adresa poștală: via Venezia 49
Localitatea: Pescara
Codul poștal: 65121
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.