Publications Office of the EU
Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225)

  • Publicată
    12/08/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
  • Termenul-limită
    14/09/2026
  • Deschiderea ofertelor
    14/09/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85143000 Servicii de ambulanţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
94,300.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos

Metoda de depunere
Electronic via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/09/2026 08:30
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
94,300.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.